| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Επιφάνεια | MDF |
|---|---|
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
|---|---|
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ανώτατο ύψος | 15 μέτρα |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |