| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
| Πυρκαγιά - καθυστερών | Min 60-120 λεπτά |
| Εγγύηση | 3-5years |
| Εγγύηση | 3-5years |
|---|---|
| Ηχομόνωση | STC 42-48 Db |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
| Ηχομόνωση | Μέγιστο 53 |
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Προσαρμογή | Μπορεί να προσαρμοστεί με το λογότυπο ή το σχέδιο της εταιρείας |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και πίνακα υφασμάτων |
| Εγκατάσταση | Εύκολο και γρήγορο |
| Πολλαπλομορφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | MDF |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |