| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
|---|---|
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |