| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Χρώμα | Καθαρός. |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Διάμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
|---|---|
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
|---|---|
| Soundproofing | Μέχρι 43-50dB |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |