| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Κατηγορία προϊόντων | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
|---|---|
| Υψόμετρο | 20006000mm |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Ονομασία | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Εμφάνιση | Εμφάνιση |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |