| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Γυαλί |
| Δάχος | 85 mm |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Ονομασία | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Εμφάνιση | Εμφάνιση |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Σχεδιασμός | διαμορφωμένο |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Εγκατάσταση | εύκολος |
|---|---|
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |