| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Δάχος | 85 mm |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Πάχος | 85/100 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
|---|---|
| Υψόμετρο | 20006000mm |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Αντοχή | Ψηλά |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Σχέδιο | Modular |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |