| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Installation Method | Hanging |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Design | Modular |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ένωση |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Δάχος | 85/100 mm |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Surface | Fabric Hard Cushion |
|---|---|
| Installation Method | Hanging |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Application | Office, Conference Room, Studio |
| Eco-Friendly | Yes |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | αναδιπλούμενο |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Στυλ | Σύγχρονη |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 1-3mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
| Στυλ | Σύγχρονος |
|---|---|
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |