| Δάχος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
|---|---|
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Δείγμα | διαθέσιμα |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξάγον χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
|---|---|
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |