| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο καπλαμά |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
|---|---|
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Επιφάνεια | MDF πίνακα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΤΑΞΗ Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Αλεξίπυρο επίπεδο | Β1 |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | MDF |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |