| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΤΑΞΗ Α |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Προσαρμογή | διαθέσιμα |
| Αλεξίπυρο επίπεδο | B1 |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Ευκαμψία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορα χρώματα διαθέσιμα |
| Προσαρμογή | Μπορεί να προσαρμοστεί με λογότυπο ή σχεδιασμό εταιρείας |
| Ευστροφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
| Εγκατάσταση | Εύκολο και γρήγορο |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
|---|---|
| Υψόμετρο | 20006000mm |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |