| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Κατηγορία προϊόντων | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο καπλαμά |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Επιφάνεια | MDF πίνακας |