| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Διάμετρο | 610mm |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Επιφάνεια | MDF πίνακας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωτικό πάνελ υφάσματος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και πάνος φινίρισμα ξύλου |
| ΕΥΚΑΜΨΙΑ | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
| Ευστροφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
| Ηχομονωτικός | Εξοχος |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |