| Πάχος | 85/100 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
|---|---|
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 85/100 mm |
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Εγκατάσταση | εύκολος |
|---|---|
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Στυλ | Σύγχρονος |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Τύπος | Κινητός |
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Στυλ | Σύγχρονος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος | 85/100 mm |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Κινητός |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Πάχος | 85/100 mm |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |