| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Βάρος | 28-38 |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξάγον χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Διάμετρο | 610mm |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Δείγμα | διαθέσιμα |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |