| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο καπλαμά |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πίνακα | Καπλαμάς από μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
|---|---|
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Surface | MDF Board |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
|---|---|
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Επιφάνεια | MDF πίνακα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Τύπος | Κινητός |
| εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |