| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Σχεδιασμός | διαμορφωμένο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
|---|---|
| Επιφάνεια πίνακα | Καπλαμάς από μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Ονομασία | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Εμφάνιση | Εμφάνιση |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |