| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Οικολογικό | Ναί |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Κρέμασμα |
| Σχέδιο | Modular |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | κρέμασμα |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ανώτατο ύψος | 15 μέτρα |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Σχεδιασμός | διαμορφωμένο |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
|---|---|
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |