| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Πολλαπλομορφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
|---|---|
| Ευελιξία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Soundproofing | Εξαιρετικό. |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | MDF |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Κατηγορία προϊόντων | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |