| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
|---|---|
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστική |
|---|---|
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Εμφάνιση | Σύγχρονη |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό και Εύκολο στη Χρήση |