| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Δάχος | 85/100 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Installation Method | Hanging |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Durability | High |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| στυλ | Σύγχρονη |
|---|---|
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ένωση |
| Μέγεθος πίνακα | 1200 mm x 2400 mm |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ένωση |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |