| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
|---|---|
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πρόσωπο | Συναρμολογημένη πλάκα πυριτικού ασβεστίου |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
|---|---|
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Τύπος | Κινητός |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
|---|---|
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Υλικό πλαισίου | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Κατασκευασμένα με Υλικά Προστασίας του Περιβάλλοντος |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Ευελιξία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
|---|---|
| Ευελιξία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και πίνακα υφασμάτων |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Soundproofing | Εξαιρετικό. |
| Μεταφορητότητα | Εύκολο |
|---|---|
| Soundproofing | Εξαιρετικό. |
| Εγκατάσταση | Εύκολο και γρήγορο |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Δάχος | 85 mm |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |