| Feature | Demountable |
|---|---|
| Type | Removable |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Color | Customizable |
| Εμφάνιση | Σύγχρονη |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό και Εύκολο στη Χρήση |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Feature | Demountable |
| Color | Customizable |
| Type | Removable |
| χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Δάχος | 85 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Ηχομονωτικός | Εξοχος |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και πάνος φινίρισμα ξύλου |
| Ευκαμψία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Ευστροφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |