| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Γυαλί |
| Δάχος | 85 mm |
| Επιφάνεια | MDF |
|---|---|
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Δάχος | 85 mm |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Δάχος | 85 mm |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστική |
|---|---|
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Αντοχή στη φωτιά | Κατηγορία Α |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
|---|---|
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Soundproofing | Μέχρι 55dB |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |