| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Επιφάνεια | MDF |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Σχεδιασμός | διαμορφωμένο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΤΑΞΗ Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΤΑΞΗ Α |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |