| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
|---|---|
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος πίνακα | 1200 mm x 2400 mm |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Βάρος | 28-38 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Κατηγορία προϊόντων | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |