| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Δάχος | 85 mm |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Τύπος | Κινητός |
| εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |