| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Δάχος | 85/100 mm |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |