| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο καπλαμά |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Προσαρμογή | διαθέσιμα |
| Αλεξίπυρο επίπεδο | B1 |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Αλεξίπυρο επίπεδο | Β1 |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Δάχος | 85 mm/100 mm |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |