| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Επιφάνεια | MDF |
|---|---|
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
|---|---|
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |