| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
|---|---|
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
|---|---|
| Επιφάνεια πίνακα | Καπλαμάς από μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Χαρακτηριστικό | Πτυστός |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Κινητός |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |