| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Χρήση | Ξενοδοχείο, συνέδριο |
| Δάχος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
| Βάρος | 28-38 |
| Επίπεδο ηχομόνωσης | 45 dB |
|---|---|
| Αλεξίπυρο επίπεδο | B1 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Προσαρμογή | διαθέσιμα |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Επίπεδο ηχομόνωσης | 45 dB |
|---|---|
| Αλεξίπυρο επίπεδο | Β1 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Δάχος | 85 mm/100 mm |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF πίνακας |
| Βάρος | 28-38 |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
|---|---|
| Ευελιξία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Πολλαπλομορφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
| Soundproofing | Εξαιρετικό. |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
|---|---|
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |