| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Τύπος | Κινητός |
| εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Επιφάνεια | MDF |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
|---|---|
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Επιφάνεια | MDF πίνακα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |