| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
|---|---|
| Επιφάνεια πίνακα | Καπλαμάς από μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF πίνακας |
| Βάρος | 28-38 |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Διάμετρο | 610mm |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Βάρος | 28-38 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Πρόσωπο | Συναρμολογημένη πλάκα πυριτικού ασβεστίου |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |