| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
|---|---|
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Οικολογικό | Ναί |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Κρέμασμα |
| Σχέδιο | Modular |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |