| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Αντοχή στη φωτιά | Κατηγορία Α |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Αντοχή στη φωτιά | Κατηγορία Α |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
|---|---|
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
|---|---|
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |