| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
|---|---|
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
| Βάρος | 28-38 |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Χρήση | Ξενοδοχείο, συνέδριο |
| Δάχος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |