| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Δάχος | 85 mm |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Υλικό πλαισίου | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Υλικό | Πλαίσιο κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Αφαιρούμενο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμος |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Υλικό | Γυαλί |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |