| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 85 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Πάχος | 85 χιλιοστά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Επιφάνεια | MDF πίνακας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ανώτατο ύψος | 15 μέτρα |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Κατηγορία προϊόντων | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |