| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωτικό πάνελ υφάσματος |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF πίνακα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
|---|---|
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
|---|---|
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Δάχος | 12 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάμετρο | 610mm |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Δύναμη κρεμού | Πάνω από 45 kg |
| Πιστοποιητικά | CE, ISO, SGS |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
|---|---|
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Επιφάνεια πίνακα | Καπλαμάς από μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |