| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Δάχος | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
|---|---|
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό και Εύκολο στη Χρήση |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Υψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Αντοχή στη φωτιά | Κατηγορία Α |