| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Δάχος | 85 mm |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Κινητός |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Δάχος | 85 mm |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Σχέδιο | Modular |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Soundproofing | Μέχρι 55dB |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |