| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ένωση |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Σχέδιο | Modular |
| Οικολογικό | Ναί |
| Χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Πάχος | 85/100 mm |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | κρέμασμα |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Κρέμασμα |
|---|---|
| Σχέδιο | Modular |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |