| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Χαρακτηριστικό | Πτυστός |
|---|---|
| Τύπος | Κινητός |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Σχεδιασμός | διαμορφωμένο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Σχέδιο | Modular |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
|---|---|
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |