| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Αντοχή στη φωτιά | Κατηγορία Α |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Ονομασία | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Εμφάνιση | Εμφάνιση |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
|---|---|
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |