| Επίπεδο ηχομόνωσης | 45 dB |
|---|---|
| Αλεξίπυρο επίπεδο | B1 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Προσαρμογή | διαθέσιμα |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Επίπεδο ηχομόνωσης | 45 dB |
|---|---|
| Αλεξίπυρο επίπεδο | Β1 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Αντοχή | Ψηλά |
| Οικολογικό | Ναί |
| Χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |