| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Αφλεκτος | Ναί |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
|---|---|
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Τύπος | Κινητός |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Δάχος | 1-3mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Υψόμετρο | Πρότυπο 2,5 μέτρα, εξατομικεύσιμο |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |