| Δάχος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Δάχος | 1-3mm |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Τύπος | Κινητός |
|---|---|
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
|---|---|
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |