| Δάχος | 85-100 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
|---|---|
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Πάχος | 85/100 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιφάνεια πίνακα | Καπλαμάς από μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Κινητός |
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |