| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Τύπος | μεταθέσιμος |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
|---|---|
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό και Εύκολο στη Χρήση |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Υψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Υψόμετρο | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Υψος | 2.5-3 μέτρα |